Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski

Mamy zaszczyt przedstawić nowy program kabaretowo-rewiowy:

Parcie Na Szkło

Do współpracy przy projekcie udało nam się pozyskać najwybitniejszych twórców polskiego show biznesu. Teksty piosenek napisali twórcy słynnego kultowego serialu RANCZO: Jerzy Niemczuk i Robert Brutter, a także reżyser RANCZO Wojciech Adamczyk. Muzykę do piosenek i oprawę muzyczną skomponował wybitny kompozytor Krzesimir Dębski oraz Radzimir Dębski.

W projekcie występują:

Ewa Kuryło – aktorka znana z seriali PLEBANIA i RANCZO.
Piotr Pręgowski – znakomity komik, goniec z filmu MIŚ, Kraszan z serialu ZMIENNICY, Brudner z serialu HALO HANS, Pietrek z serialu RANCZO.
Filip Borowski – aktor kabaretowy, twórca kabaretu FILIP Z KONOPII.
+ tancerki z grupy tanencznej Roberta Kochanka.

Reżyseria – Helmuth Wiener

Program w swej treści odnosi się bezpośrednio do znanych i niezwykle popularnych formatów telewizyjnych w rodzaju MAM TALENT, JAK ONI ŚPIEWAJĄ czy IDOL. W krzywym zwierciadle pokazujemy niezwykle zabawne postaci rodem z telewizorów, prezentujemy prawdziwe talenty i „wybryki natury” walczące o sławę i popularność. Świetne dialogu, pełne humoru gagi, znakomita muzyka i śpiew, wielość postaci oraz pełne energi i seksapilu tancerki od Roberta Kochanka to gwarancja dobrej zabawy i rozrywki wykonywanej na najwyższym poziomie. Całość znakomicie dopełniają przepiękne kostiumy zaprojektowane i wykonane przez Annę Brodzińską i jej dom mody.

Program trwa 1,5 godz. Można go prezentować jako samodzielny koncert, ale może być również ozdobą wszelkiego rodzaju uroczystości i konferencji.