Girls on Fire

GoF trio
image-903

G.o.F., czyli Girls On Fire – trzy wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, energię, liryczność i wrażliwość.

Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała debiutanckim albumem „Siła kobiet”, który ukazał 8 marca 2017 roku. Jest to projekt nie tylko o muzyce, sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń, ale także o działaniu na rzecz kobiet. Girls on Fire zabierają Was w podróż, podczas której poznacie ich kobiece spojrzenie na muzykę i rzeczywistość opisaną w autorskich tekstach. Podróż ta, jak to kobieta, będzie zmienna – dynamiczna, pełna energii, zmysłowa, sentymentalna i zaskakująca. Album został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytyków. Stała się m.in. płytą tygodnia w Radiu Wrocław, a trio wystąpiło na koncertach na żywo w radiowej Czwórce, czy Radiu Ram z okazji „Ram Session”. Dziewczyny udzieliły wielu wywiadów w związku z premierą „Siły kobiet”, chociażby dla Radia Opole, RDC, Czwórki, Radia Ram, Radia Wrocław, a także w „Markomanii” Marka Niedźwieckiego w Trójce.

Girls On Fire to:

Marta Dzwonkowska – z wykształcenia filolog. Pochodzi z Opola, gdzie w latach 1998-2001 była słuchaczką Opolskiego Studia Piosenki oraz należała do chóru Opole Gospel Choir. Od 2003 roku jest związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, na deskach którego stworzyła wiele kreacji aktorskich, współpracując, m.in. z Wojtkiem Kościelniakiem, Jerzym Bielunasem, Leszkiem Możdżerem, Cezarym Studniakiem, Konradem Imielą, Piotrem Dziubkiem, Jarosławem Stańkiem. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych. Producentka spektakli teatralnych i koncertów, autorka tekstów.

Marta
image-904


Joanna Cholewa – z wykształcenia pedagog. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych. Przez kilka lat była związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Współproducentka i aktorka w projekcie „Moją twarz Ci opiszę” wystawianego podczas 27 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych, regularnie współpracuje z wrocławskimi studiami nagrań, użyczając głosu do reklam i bajek. Ma na swoim koncie udział w produkcjach i koncertach telewizyjnych. Od lat realizuje się jako niezależna wokalistka, choć swoje muzyczne pasje z przyjemnością łączy z pracą pedagogiczną.

GoF Monika
image-905


Monika Wiśniowska-Basel – z wykształcenia pedagog oraz absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Autorka tekstów. Stypendystka prezydenta Wrocławia. Zawsze marzyła o tym, aby być czarnoskórym wokalistą o dużej posturze. Tak się jednak nie stało, dlatego przez kilkanaście lat eksperymentowała w różnych stylach muzycznych, próbując poznać siebie. Brała udział w wielu produkcjach telewizyjnych i projektach muzycznych w Polsce i za granicą. W muzyce najbardziej ceni to, że poprzez nią może wyrzucić z siebie wszystkie złe i dobre emocje, oddać całe swoje piękno, albo po prostu zamknąć się sam na sam tylko z nią.

GoF Asia
image-906


Płyta „Siła kobiet” do kupienia tutaj

Kontakt:
tel: +48 22 839 35 05
kom: +48 602 231 852
e-mail: amc@amc.pl

Strona Girls on Fire
G.o.F. na Facebooku
G.o.F. na Spotify
G.o.F. na YouTubie