Paweł Kukiz

captureaaa
image-892
Legenda polskiego punka i rock ‘n’ rolla, twórca takich utworów jak „Całuj Mnie”, „Zośka”, „O Hela!”, „Maryna”, „ZCHn zbliża się”, „Rowerek”, „Nie gniewaj się Janek”, a także „Skóra” z czasów „Aya RL”, „Na Falochronie” z zespołem „Emigranci”, czy „Bo tutaj jest jak jest” stworzony wraz z Janem Borysewiczem, z którym obecnie nagrywa drugą wspólną płytę. Jego koncerty to zawsze wielka dawka pozytywnych emocji, zabawy, która jest zapewniona przez świetną komunikację z publicznością. Obecnie Pawłowi Kukizowi towarzyszy zespół złożony z następujących muzyków:

Wojciech „Amores” Cieślak – gitara. Brał udział w nagraniach wszystkich albumów Pawła Kukiza z Piersiami.

Amorek
image-893

Krzysztof „Alladyn” Imiołczyk – instrumenty klawiszowe


Łukasz Łabuś – perkusja

Łukasz Łabuś fot. W. Biliński
image-894

Jacek Kasprzyk – gitara. Muzyk, gitarzysta i wokalista od dziecka. Występuje także w zespołach „Złe Psy” Andrzeja Nowaka i „Kultórwa”.
Do gitary używa tylko polskich wzmacniaczy „Laboga”.

J Kasprzyk
image-895

Grzegorz Zioła – gitara basowa. Współpracuje również z Teatrem Kochanowskiego w Opolu, Teatrem Współczesnym we Wrocławiu oraz zespołem Chilli. Nagrywał i współpracował z takimi muzykami jak Piotr Zioła, Gaba Kulka, Natalia Przybysz, Ania Dąbrowska. Gra na gitarach basowych firmy Fender, Rickebacker i Fodera, używa wzmacniaczy firmy Ampeg oraz Fender bassman.

Grzegorz Zioła, fot. M. Wąs
image-896

Kontakt:
tel: +48 22 839 35 05
kom: +48 602 231 852
e-mail: amc@amc.pl