Wszyscy Byliśmy Harcerzami

wszyscy-bylismy-harcerzami-fot-slawek-lenarciak-1
image-670

„Krajka”, „Płonie ognisko” czy „Hej przyjaciele” w mocnej rockowej aranżacji? Dlaczego nie!
W 2012 roku spotkało się kilku przyjaciół – muzyków rockowych postanawiając na nowo zaaranżować stare znane lubiane piosenki harcerskie i turystyczne. Z połączenia ostrych gitarowych riffów i dynamicznej perkusji powstała w tym samym roku płyta pt. „Trzy pióra”.

Teraz nagrali drugi krążek pt. „Cztery żywioły” wydany nakładem Agencji Fonograficznej Polskiego Radia, który ukazał się 24 lutego 2017 roku. Jest do kupienia w dobrych sklepach muzycznych, Empikach, na stronie empik.com, oraz w internetowym sklepie Polskiego Radia.

Obecnie w składzie: Marcin Rzońca (voc), Daniel Konatowicz (voc, git), Darek Krasnodębski (bass, voc) i Mirek Wójcik (dr) grają kilkadziesiąt koncertów rocznie (wystąpili m.in. na Przystanku Woodstock w 2013 roku, kilkukrotnie na warszawskich Juwenaliach, Dniach Chorągwi Mazowieckiej, Międzynarodowym Zlocie Skautowym Intercamp w Nysie, wielu festiwalach i przeglądach piosenki oraz imprezach samorządowych w całej Polsce). Każdy koncert jest ponadgodzinną wspólną zabawą – piosenki w nowej aranżacji, ale ze znanymi słowami i melodiami. Zawsze pełne sale (kluby, domy kultury) i wspaniała zabawa na imprezach plenerowych.

Kontakt:
tel: +48 22 839 35 05
kom: +48 602 231 852
e-mail: amc@amc.pl

Strona internetowa zespołu: wbh.art.pl
FB: facebook.com/WszyscyBylismyHarcerzami
WBH na Spotify